رستوران Sunset walk سامویی

رستوران Sunset walk سامویی یکی از رستوران های پر طرفدار شهر  پنگان، می باشد .

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با موقعیت مکانی، و امکانات در اختیار گردشگران تور سامویی بگذاریم.

 

سانست والک

رستوران سانست والک در ساحل بان تای جزیره پانگان در سامویی , یکی از زیباترین و شلوغترین رستوراهای پانگان می‌باشد که با فضای زیبایی آن, موسیقی و جشن های که در آن اجرا می‌شود .

وجود صندلی و تخت های شنی و راحت و نیز تنوع و کیفیت غذاهای تایلندی و غربی آن دلیل این محبوبیت شده , معمولا دی جی های معروف جهان و تایلندی در این رستوران پلی می کنند.

رستوران Sunset walk

رستوران Sunset walk

Sunset Walk یک مرکز جدید برای خانواده و دوستان است

این یک مکان عالی برای کودکان و خانواده است که لحظات خوبی را به اشتراک بگذارند و خاطرات خوبی را خلق کنند.

Sunset Walk یک مجموعه کوچک است که می توانید در آن قدم بزنید و در این مجموعه یک کافی شاپ با کیفیت ، رستوران دارای غذا بین المللی و محلی ، بار ، بستنی فروشی ، فروشگاه خال کوبی ، بازی برای بچه ها و… همچنین می توانید دسترسی به ساحل و اقیانوس پیدا کنید.این مجموعه برای ناهار ، ناهار و شام باز است.

فعالیت های روزانه

فعالیت های روزانه شامل snorkelling و kayaking برای بچه ها است تا آنها یاد بگیرند مراقبت از محیط زیست و چگونگی تبدیل شدن به غریق نجات.

هر هفته در بازار WALKING SUNDAY می توانید قدم بزنید و بسیاری از مغازه های جالب محلی را پیدا کنید،میوه های تازه ، محصولات خانگی با کیفیت از مناطق مختلف جزیره. این مکان از 8نیم صبح تا 12نیم شب باز می‌باشد.

اگر دوست دارید که سفر هیجان انگیزی به سامویی داشته باشید و از سان ست والک پنگان بازدید کنید برای انتخاب تور سامویی و رزرو هتل های در مناطق پر طرفدار با آژانس نیایش تراول در ارتباط باشید.