سفری اقتصادی به اوراسیا

تعریف های مختلفی از اوراسیا وجود دارد ولی عمومی ترین تعریف آن به منطقه ای که دو قاره اسیا و اروپا به یکدیگر متصل میشوند اوراسیا گفته میشود.و منظور ما نیز همین منطقه است یعنی تنگه بسفر یا دورتر از آن شهر استانبول شهری که نه تنها مورد توجه ما بلکه مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته.

اوراسیا

چگونه سفری اقتصادی به استانبول داشته باشیم

راه های مختلفی جهت رسیدن به این شهر اسیایی و اروپایی وجود دارد از سفر زمینی گرفته تا هوایی که هرکدام از آن ها نقاط ضعف و قوت خود را دارد در سفر زمینی شما میتوانید با خودروی شخصی یا اتوبوس یا حتی قطار خود را به استانبول برسانیدکه درآینده نزدیک درباره این مورد نیز توضیح خواهم داد.

پیشنهاد شخصی من سفر به صورت هوایی در ایام ارزانی می باشد در ایام ارزان سال شما میتوانید ضمن تماس با نیایش سیر به شماره ۰۲۱۷۲۰۷۵ از قیمت بلیت های ارزان مسیر استانبول که در خیلی از موارد حتی ارزانتر از ایرلاین های دیگر می باشد با هواپیمایی اطلس گلوبال به استانبول برسید.

نیایش تراول

همواره استانبول شهری اقتصادی برای گردشگران بوده است البته اینطور نبوده که در بیشتر محله ها یا هتل های آن قیمت اقتصادی باشد بلکه بستگی به سبک سفر شما دارد مثلا؛ شما میتوانید هتل خود را در منطقه آکسارای که مورد توجه ایرانیان نیز می باشد تهیه نمایید و سایر هزینه های سیو شده خود را در جهت خرید یا دیدن از مراکز تاریخی استانبول استفاده نمایید.

سفری اقتصادی به اوراسیا

نیازی نیست شما درهنگام تردد های درون شهری خود در استانبول حتما؛ از تاکسی استفاده نمایید بلکه سیستم حمل و نقل عمومی استانبول روز به روز کاملتر می شود و شما با خرید یک عدد استانبول کارت براحتی میتوانید از تمامی این امکانات استفاده نمایید.

استانبول کارت

اگر مثل من عاشق دوچرخه باشید براحتی میتوانید دوچرخه خود را به استانبول حمل نمایید سپس با کمک آن شروع به گردشگری در استانبول نمایید با هوای تمیزی که این شهر دارد دوچرخه سواری نه تنها خسته کننده نیست بلکه لذت بخش می باشد.